RSS
poniedziałek, 17 czerwca 2013

Hello ludziska! 

Dawno mnie tu nie było, to przez tą głupią szkołę.. No ale już od jakiegoś czasu mam wakacje, więc postanowiłam zabrać się za haft. 

Jak widać SAL garbusikowy nie skończony :( moje serce krwawi.. Mój pierwszy SAL i nie udało mi się wytrwać. No ale trudno, postaram się jak najszybciej skończyć wszystkie garbusiki i powieszę je jak tylko pomaluję pokój. Wgl mam tyle pomysłów a tak mało chęci, że aż mnie to przeraża. Wszystkie rozpoczęte hafty leżą w szafie, a ja myślę tylko o nowych :)

To jeden powód do zmartwień, ale bardziej martwi mnie to, że nie znalazłam pracy na wakacje. Może jeszcze uda mi się coś znaleźć..oby, bo potrzebuję pieniędzy dla siebie i to bardzo.

Cóż.. wspomnę jeszcze, że powodem dla którego odstawiłam robótki nie była tylko nauka i matura, ale również chłopak :) Tak o to od listopada chodzę sobie z pewnym przystojniaczkem i w sumie dzięki temu nie żałuję aż tak bardzo, że igła i tamborek leżą w kącie ;p 

Dzisiaj bez zdjęć, ale niech no tylko dorwę jutro igłę to zobaczycie! Pozdrawiam gorąco, ależ tęskniłam za Waszymi blogami :)

Hela

23:15, mara-quja
Link Komentarze (1) »